Twój koszyk jest pusty

Gwizdki

( ilość produktów: 1 )

Gwizdek to atrybut sędziego. Bez niego nie odbędą się żadne zawody sportowe. Jego dźwięk kojarzymy wszyscy z zajęć szkolnych i sportowych. W ustach nauczyciela lub trenera miał nas dyscyplinować. Charakterystyczny odgłos gwizdka zwraca uwagę i pełni funkcję ostrzegawczą. Produkt, dzięki opcjom personalizacji może stać się interesującym prezentem.

Gwizdek sędziowski z grawerem.

Modele gwizdków sportowych nie różnią się zbytnio od siebie. Wykonane są z plastiku i mają bezawaryjnie służyć podczas zawodów sportowych. Nasz sklep oferuje gwizdek wykonany z metalu, który można spersonalizować i wręczyć w prezencie. To znakomity prezent dla sędziego sportowego.

Personalizacja gwizdków.

Posrebrzane modele produktów możemy ozdobić dowolnym grawerunkiem i dopasować do rodzaju okazji. Grafiki sportowe i imię obdarowanej osoby to najbardziej popularne grawerunki umieszczane na tych gadżetach. Tak ozdobiony gwizdek sędziowski będzie idealnym podarunkiem z okazji urodzin lub inauguracji sezonu. Producent do gwizdka dołącza wygodną taśmę lub metalowe kółko.

Gwizdki na prezent dla trenera, ratownika lub nauczyciela.

Gwizdek to nie tylko atrybut arbitra. To również element wyposażenia nauczyciela WF-u lub ratownika wodnego. Szukając upominków dla osób pracujących w tych zawodach, śmiało możemy sięgnąć po gwizdek i również dopasować go do uroczystości.

Gwizdki - zastosowanie ostrzegawcze i odstraszające.

Gwizdki potrafią wyemitować dźwięk o natężeniu sięgającym 120 decybeli. Taki produkt jest doskonałym alarmem. Możemy więc podarować go dziecku lub kobiecie na wypadek sytuacji zagrożenia. Odgłos gwizdka potrafi odstraszyć zwierzę lub złodzieja. Podarowanie ozdobnego gwizdka może być również wyrazem troski. Sport to niejedyne zastosowanie tego funkcjonalnego gadżetu.

Gwizdek - gwarancja jakości i niezawodności.

Gwizdki wykonane są wysokiej jakości stali. Dodatkowo zostały posrebrzone i zabezpieczone lakierem ochronnym, dzięki któremu nie ciemnieją i nie tracą blasku. Grawerunek wykonujemy trwałą i stylową techniką laserową. Bez względu na warunki atmosferyczne nasze produkty działają niezawodnie i nie ulegają zawilgoceniu. Gwizdek to oryginalny pomysł na prezent o praktycznym zastosowaniu.

Sprawdź też inne produkty, z kategorii: prezenty dla sportowca, prezenty dla trenera, prezenty dla wychowawcy, prezenty dla nauczyciela, prezenty z metalu,

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14696 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Szybka fachowa obsługa zamówienie zrobione perfekcyjnie
2024-05-20
Produkt 1 klasa! Baaardzo polecam.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel