Twój koszyk jest pusty

Statuetki z okazji rocznicy ślubu

( ilość produktów: 3 )

Ślub to piękne wydarzenie w życiu dwojga kochających się osób. Odliczamy dni do uroczystości, skrupulatnie planując każdy detal. Ślub obok narodzin dziecka to dzień, który najczęściej wymieniamy jako najważniejszy i najszczęśliwszy w naszym życiu. Przed ołtarzem przysięgamy sobie miłość, wierność i uczciwość. Jest to niezapomniany moment z ogromnymi emocjami. Co roku pragniemy wracać pamięcią do tych chwil. Jest to też ważny dzień dla naszych dzieci i rodziców. To w końcu rocznica dnia, kiedy postanowiliśmy spędzić razem całe życie i założyć rodzinę. Rocznica jest doskonałą okazją, żeby się spotkać i powspominać wzruszające momenty sprzed lat. Prezenty to miły dodatek do chwil spędzonych z bliskimi. Od lat wśród popularnych prezentów z okazji rocznicy ślubu są personalizowane statuetki.

Statuetki z okazji rocznicy ślubu z grawerem.

Prezent z okazji rocznicy ślubu powinien mieć charakter pamiątkowy. Ma być pięknym przypomnieniem ważnej chwili w życiu naszych rodziców, dziadków lub przyjaciół. Chcemy, żeby stale przywodził na myśl jeden z najważniejszych dni.

Idealnym rozwiązaniem jest wybranie na prezent statuetki z grawerem. W ten sposób uzyskamy pamiątkę, która będzie dopasowana do okazji. Jest to doskonała forma złożenia życzeń. Na statuetce możemy umieścić datę ślubu i imiona małżonków. Treść zależy od naszej kreatywności. To może być np. fragment ulubionego wiersza, dedykacja lub słowa piosenki, do której jubilaci tańczyli na swoim weselu. Statuetka z grawerunkiem daje nam bardzo szerokie możliwości, by wykazać się oryginalnością i stworzyć niezapomniany podarunek z okazji rocznicy ślubu.

Statuetka ze zdjęciem na rocznicę ślubu.

Jeżeli dojdziemy do wniosku, że dedykacja to za mało, możemy zamówić figurkę, na której umieścimy fotografię. To daje jeszcze pełniejsze możliwości personalizacji prezentu z okazji rocznicy ślubu. Jeżeli robimy prezent rodzicom, to z pewnością bez trudu odnajdziemy zdjęcie z ich ślubu. Umieszczenie go na statuetce sprawi, że wspomnienia odżyją jeszcze bardziej. Taki prezent na rocznicę ślubu to nie tylko przywołanie pięknych momentów z przeszłości, ale też wyborna ozdoba salonu. Przedmiot, który doda osobistego charakteru domowej przestrzeni. Dom zapełniony zdjęciami i wspomnieniami sprawia, że czujemy się w nim dobrze. To przestrzeń, w której na wyciągnięcie ręki mamy pamiątki wzruszających chwil, które zabiorą nas w sentymentalną podróż. Pamiętajmy też, żeby wymiary figurki na rocznicę ślubu były dopasowane do wielkości pomieszczenia jubilatów. Tak, aby bez trudu można ją było umieścić w widocznym miejscu. Nikt przecież nie chce trzymać wyjątkowych prezentów w szafie. Styl i kolor to kwestia indywidualnych upodobań, ale upominki z okazji rocznicy ślubu wręczamy osobom, które dobrze znamy, więc nie powinniśmy mieć kłopotów z ich wyborem.

Statuetka na rocznicę ślubu ze stali, drewna lub kryształu.

Najhuczniej obchodzone są okrągłe rocznice ślubu. Każda okrągła rocznica ślubu ma swoją nazwę. Nazwy odnoszą się do tworzyw i kruszców. Symbolizują one trwałość i długość związku. Tak więc staż małżonków może nam podpowiedzieć, po jaki typ statuetki sięgnąć. Jeżeli są to złote gody, czyli 50 rocznica, to pozłacana statuetka z kryształem będzie idealnym pomysłem na prezent. Oczywiście kurczowe trzymanie się nazewnictwa małżeńskich jubileuszy, byłoby niewykonalne, ale luźna inspiracja może nam pomóc w doborze materiału statuetki.

Najczęściej wybierane figurki z okazji rocznicy ślubu są wykonane ze szkła, stali lub odlewu żywicznego. Wymiary statuetek są różne i zależą od zastosowanego tworzywa. Nie zawsze surowiec, z którego wytworzony jest przedmiot, umożliwia wykonanie grawerunku laserowego. Wtedy na statuetce umieszczana jest odpowiednio dopasowana tabliczka, na której tłoczony jest tekst.

Największe wymiary mają zazwyczaj statuetki z odlewu mineralno - żywicznego. Powstają one w wyniku zalania formy żywicą syntetyczną. Wzory tego typu produktów wykonywane są na wiele okazji. Najczęściej barwione są one na złoty i srebrny kolor. Najmniejsze figurki, ale zarazem najbardziej efektowne, to te powstałe z pozłacanej stali. Niewątpliwą zaletą ich jest trwały i efektowny połysk. Często ozdobione są migoczącymi w świetle austriackimi kryształkami. Połączenie złota z różnokolorowymi kamieniami daje niesamowity efekt.

Sprawdź inne nasze produkty z kategorii: statuetki i trofea, pomysły na prezent, prezenty na ślub,

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14678 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Drobne nieporozumienia w komunikacji meilowej.
2024-05-20
Polecam serdecznie. Wykonanie na 6*!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel