Twój koszyk jest pusty

Pudełka wspomnień

( ilość produktów: 1 )

Upominki na najważniejsze okazje powinny mieć osobisty, sentymentalny i pamiątkowy charakter. Właśnie takim prezentem będzie pudełko wspomnień. Jest to rodzaj sporej szkatułki z przegródkami i miejscem dedykowanym na najważniejsze pamiątki z okresu dzieciństwa. W pudełku tego rodzaju można przechowywać pierwszy ząbek dziecka, pukiel włosów, zdjęcia z okresu niemowlęctwa i wiele innych drobiazgów, które po latach będą niezwykle cenną i wyjątkową pamiątką. W tym dziale naszego sklepu można znaleźć pudełka wspomnień w różnych wariantach i z różnych półek cenowych.

Pudełko wspomnień na Chrzest

Skrzynka wspomnień bywa bardzo chętnie wybierana na prezent właśnie z okazji Chrztu Świętego. Upominek ten doskonale pasuje bowiem na tak wyjątkową uroczystość. Pudełko wspomnień na Chrzest może być prezentem od rodziców chrzestnych, ale też od dziadków lub innych krewnych. Po pudełka tego rodzaju często sięgają także sami rodzice dziecka, którzy chcą gromadzić pamiątki i wspomnienia w wygodny sposób.

Chcąc kupić oryginalną i niebanalną pamiątkę na Chrzest pudełko wspomnień zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Wśród naszych propozycji są obecne zarówno modele o uniwersalnej kolorystyce, jak również skrzyneczki niebieskie lub różowe.

Pudełko wspomnień na narodziny dziecka

Istnieje wiele okazji, które można upamiętnić wręczając dziecku lub jego rodzicom pudełko wspomnień. Chrzest to tylko jedna z tych okoliczności. Skrzyneczka tego rodzaju doskonale sprawdzi się bowiem również w charakterze prezentu na roczek lub z okazji narodzin dziecka. Jeśli urządzane będzie przyjęcie typu baby shower, to również na tę okazję można kupić właśnie taki podarunek.

Chcąc upamiętnić okazje tak niezwykłe, jak narodziny dziecka, roczek lub chrzest pudełko wspomnień warto dobrać z dużą starannością. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć skrzyneczki o dopracowanym i pięknym designie, które dodatkowo można również spersonalizować przy pomocy grawerunku. Na pokrywie pudełka można umieścić dowolny napis, imię dziecka, datę lub innego rodzaju pamiątkową treść.

Pudełko wspomnień to upominek o niezwykłym charakterze. Jego ideą jest gromadzenie najważniejszych pamiątek z życia dziecka w jednym miejscu, w estetycznej skrzyneczce. Po latach, gdy dziecko podrośnie, podarunek tego rodzaju będzie dla niego niezwykłą podróżą w przeszłość i najpiękniejszą pamiątką na całe życie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14839 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Długopisy piękne, grawerka wykokonana bardzo starannie.Polecam
2024-06-17
Bardzo ładnie wykonane zamówienie, szybka wysyłka. Szczerze polecam.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel