Twój koszyk jest pusty

Identyfikatory dla zwierząt

( ilość produktów: 11 )

Psy i koty to nasi pupile, których często traktujemy jak członków rodziny, a już na pewno bliskich przyjaciół. Trudno sobie wyobrazić, że mogłoby ukochanego psa lub kota nagle zabraknąć! Niestety takie sytuacje się zdarzają. Czasami pies lub kot wyjdzie przez otwartą furtkę, lub dziurę w płocie i nie może znaleźć drogi do domu. Takich sytuacji można uniknąć. Chcąc zapewnić mu bezpieczeństwo, najlepiej zaopatrzyć się w identyfikator dla psa lub kota.

Identyfikatory dla pasa i kota, lub inaczej adresówki służą do tego, aby wygrawerować na nich adres zamieszkania właściciela i/lub jego dane kontaktowe. W sytuacji, gdy pupil się zgubi, a ktoś go znajdzie, będzie mógł odprowadzić go do domu lub skontaktować się z właścicielem.

Identyfikator powinien również zawierać imię psa lub kota. Zwierzę zawołane po imieniu łatwiej da się złapać osobie, która go znalazła. Wzbudzi jego zaufanie i łatwiej uspokoi, ponieważ dla psa lub kota taka przygoda jest także bardzo stresująca.

Jak wygląda identyfikator dla psa i kota?

Identyfikatory (adresówki) dostępne w naszym sklepie to metalowe zawieszki, na których umieszcza się imię psa lub kota oraz dane właściciela. Występują one w różnych formach. Takie zawieszki - identyfikatory graweruje się i mocuje do obroży psa i kota. Niektóre mają zaczep w formie karabińczyka, inne tradycyjnego kółka.

Ozdobny identyfikator

Im bardziej dekoracyjna zawieszka, tym bardziej zwraca na siebie uwagę. Dzięki temu, jest duża szansa, że osoba, która zobaczy zagubione zwierzę, zauważy z daleka również identyfikator i będzie starała się mu pomóc.

W zależności od przeznaczenia, identyfikatory dla psa czy kota są dostępne w kształcie kości, kółek, łapek, serduszek itp. Niektóre z nich są zdobione np. odciskiem łapki, kropeczkami, wąsikami i innymi zwierzęcymi motywami. Dysponujemy także modelami w barwnych kolorach, które rzucają się w oczy np. amarantowe i niebieskie z brokatowym wykończeniem.

Kto powinien kupić identyfikator dla psa i kota?

Tak naprawdę powinien to zrobić każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego psa lub kota. Jeżeli Twój pies lub kot wychodzi na podwórko sam, istnieje niebezpieczeństwo, że przypadkowo zwierzę wyjdzie poza teren.

Ma to miejsce szczególnie często w przypadku kotów. Płoty dla kotów są niestraszne i nie stanowią dla nich praktycznie żadnego ograniczenia. Właśnie dlatego identyfikator dla kota to dobry pomysł. Należy jednak pamiętać, że identyfikator dla kota musi być odpowiedniej wielkości, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Bezpieczne dla kota identyfikatory

Koty to zwierzęta bardzo ruchliwe i sprytne. Często skaczą po drzewach, płotach i przedzierają się przez różne zarośla. Dlatego identyfikator dla kota powinien być niewielki, aby nie stwarzał możliwości zahaczenia się o coś. Powinien być także lżejszy niż adresówka dla psa. Informacje jaką wagę i rozmiar ma identyfikator dla kota, zostały umieszczone w każdym opisie produktu.

Dostępne u nas dla kota identyfikatory są śliczne i dekoracyjne. Polecamy modele okrągłe, wykończone masą brokatową, ozdobione wąsikami i uszkami; w kształcie serca z napisem "Kitty", lub w kształcie łapki z ozdobnym kryształkiem. Na odwrotnej stronie wykonujemy indywidualny grawerunek.

Adresówka dla psa

W przypadku psa także dobrze jest ocenić jego wielkość. Mały piesek np. typu york powinien nosić przy obroży mniejszy identyfikator niż duży pies. W naszym sklepie dobierzesz identyfikator dla psa odpowiedniej wielkości. W opisach każdej adresówki są podane jej wymiary i waga.

Posiadamy identyfikatory dla psów w kształcie kości, o wykończeniu brokatowym, z kropkami lub łapkami. Znajdziesz także identyfikatory okrągłe z kryształkami, odciskiem łapki, czy kością. Bardzo ładnie wyglądają identyfikatory w kształcie psiej łapki. Dostępne są w różnych kolorach: niebieskim, różowym, srebrnym, turkusowym.

Indywidualny grawerunek w cenie

Na wszystkich identyfikatorach dla psa lub kota umieszczamy spersonalizowany grawerunek. Wygrawerujemy na wybranym modelu imię psa i kota, telefon kontaktowy do właściciela lub adres zamieszkania. Wystarczy podać nam dane informacyjne, a od razu przystąpimy do pracy. Realizacja adresówki zwykle trwa ok. 2-3 dni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14903 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Produkt zgodny z opisem. Piękny grawer. Polecam
2024-06-23
Produkt bardzo fajny.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel