Twój koszyk jest pusty

Prezenty zaręczynowe

( ilość produktów: 465 )
Najbardziej tradycyjnym i ponadczasowym prezentem na zaręczyny jest, oczywiście, pierścionek zaręczynowy dla niej. Zazwyczaj bywa on wybierany przez mężczyznę w tajemnicy i stanowi swojego rodzaju niespodziankę dla ukochanej. Niektóre pary decydują się na wspólny wybór pierścionka albo nawet na zupełnie inny rodzaj upominku dla swej drugiej połówki. W tym dziale naszego sklepu zebraliśmy idealne pomysły na prezent na zaręczyny dla niej i dla niego.

Prezent z okazji oświadczyn dla niej

Tradycyjnym i zwyczajowo oczekiwanym podarunkiem dla kobiety na zaręczyny jest właśnie pierścionek. Może to być pierścionek wykonany ze srebra lub złota, z brylantem, cyrkonią albo innymi kamieniami ozdobnymi. Pierścionek ten zwykło się wręczać w romantycznych okolicznościach, najczęściej przyklękając na jedno kolano przed wybranką i prosząc ją o rękę. Niektórzy stawiają jednak na nieco mniej klasyczne rozwiązania i decydują się zastąpić pierścionek zupełnie innym upominkiem.

Przykładem takiego alternatywnego prezentu zaręczynowego dla niej może być naszyjnik w kształcie serca lub bransoletka. Upominek tego rodzaju może zostać wręczony zamiast pierścionka albo jako dodatkowy prezent. W tym dziale naszego sklepu zebraliśmy ogrom propozycji na upominki z okazji zaręczyn dla niej i dla niego. Jest to zarówno biżuteria, jak również wiele innych przedmiotów o eleganckim i stylowym charakterze.

Pomysł na prezent z okazji zaręczyn dla niego

Zaręczyny to niezwykła okazja, którą warto celebrować w miłej atmosferze. Choć tradycyjnie to mężczyzna wręcza wybrance serca upominek w postaci pierścionka, to nic nie stoi na przeszkodzie, by również obdarować go prezentem. Upominek dla niego z okazji oświadczyn może mieć równie symboliczny i pamiątkowy charakter, co pierścionek dla kobiety. Może to być więc sygnet, bransoletka, nieśmiertelnik z indywidualnym grawerem albo elegancka ramka ze wspólnym zdjęciem. W tym dziale naszego sklepu nie brak propozycji na prezent dla niego z tej okazji.

Wybierając prezent dla niego z okazji zaręczyn, warto postawić na przedmiot spersonalizowany. Jeśli już wybór padł na bransoletkę albo efektowny portfel, warto zadbać o to, by przedmioty te zostały ozdobione indywidualnie zaprojektowanym grawerem. Nasza firma specjalizuje się w upominkach grawerowanych, dlatego też większość upominków z tego działu może zostać spersonalizowana.

Symboliczne prezenty z okazji zaręczyn

Wiele par decyduje się uczcić oświadczyny nie tylko poprzez wybór pierścionka zaręczynowego, ale też sięgając po dodatkowe upominki o symbolicznym charakterze. Podarunki te mają podkreślić wzajemne uczucie oraz przywiązanie. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć właśnie tak wyjątkowe prezenty na zaręczyny. Przykładem mogą być choćby kłódki miłości albo dwa naszyjniki, które razem tworzą kształt serca. Ciekawym pomysłem może być również zestaw dwóch podobnych bransoletek, które tworzą idealny komplet. Podarunki tego rodzaju mogą być ozdobione indywidualnym grawerunkiem, dzięki czemu faktycznie są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Oświadczyny to niepowtarzalna i niezwykle romantyczna okazja, którą warto upamiętnić wręczając sobie drobne upominki. Prezent nie musi być bardzo kosztowny i okazały, gdyż najważniejsza jest symbolika i wybór upominku, który będzie podkreślał ten ważny moment w życiu zakochanych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 15021 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Bardzo ładny długopis oraz opakowanie
2024-07-11
Wszystko na 5+ Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel