Twój koszyk jest pusty

Prezenty dla Chrześnicy

( ilość produktów: 603 )

Bycie rodzicem chrzestnym to duży przywilej i wyróżnienie. Wiąże się to również z obowiązkami i odpowiedzialnością. Bardzo ważne jest, żeby nie ograniczyć tej zaszczytnej funkcji do samej uroczystości chrztu, ale być obecnym w życiu dziecka. Zadaniem ojca chrzestnego jest, otoczenie chrześnicy opieką i pomoc rodzicom w wychowaniu zgodnie z nauką kościoła. Dziecko powinno czuć wsparcie i mieć pewność, że może liczyć na pomoc ze strony rodziców chrzestnych. Matka chrzestna powinna praktykować z dzieckiem wiarę i być przykładem.

Rodzice chrzestni powinni też pamiętać o ważnych uroczystościach w życiu dziecka. Ich obecność na komunii i podczas pierwszych urodzin jest niemalże obowiązkowa. Bycie rodzicem chrzestnym to wyjątkowe zadanie, które rodzice dziecka powierzają najbliższym im osobom. Upominki na ważne dla dziewczynki okazje to również nieodłączna część funkcji ojca chrzestnego i matki chrzestnej.

Prezent na roczek dla chrześnicy.

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenia dla całej rodziny. Oprócz uroczystego obiadu, bliscy dziecka wręczają mu pamiątkowe prezenty. Rodzice chrzestni są szczególnymi gośćmi. Starają się jak najmocniej podkreślić ważność pierwszych urodzin, darując maleństwu wyjątkowy prezent. Dziecko w tym wieku nie zapamięta uroczystości, dlatego podarunek powinien mieć charakter pamiątki.

Doskonałym pomysłem na prezent dla chrześnicy z okazji ukończenia roczku jest srebrna zawieszka. Uniwersalny motyw anioła lub serca doskonale sprawdzi się jako upominek. Wisiorek może być ozdobiony pięknie korespondującym ze srebrem austriackim kryształkiem. Taki prezent dla dziewczynki jest gwarancją zadowolenia w przyszłości. To piękna ozdoba, którą dodatkowo możemy spersonalizować lub wręczyć w zestawie z łańcuszkiem i eleganckim pudełkiem.

Dużą popularnością wśród pomysłów na prezent dla dziecka w tym szczególnym dniu cieszą się ślicznie zdobione ramki na zdjęcie. Ramka to idealnie dopasowany prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka. Efektowne wyeksponowanie zdjęcia chrześnicy będzie ponadczasowym upominkiem wzbudzającym pozytywne emocje przez lata.

Prezent dla chrześnicy z okazji komunii. Zabawki czy medalik?

Komunia chrześnicy to również uroczystość, na której nie może zabraknąć matki chrzestnej i ojca chrzestnego. Drugi sakrament w życiu dziewczynki wiąże się z emocjami i stresem. To idealny dzień, żeby podarować dziecku prezenty. Upominki dla dzieci na komunię są bardzo zróżnicowane. Przyjęło się jednak, że rodzice chrzestni oprócz zabawek wręczają chrześnicy prezent o charakterze religijnym. Może to być pięknie wydana Biblia, która ułatwi zrozumienie zagadnień związanych z wiarą. Klasyczny pomysł na prezent dla dziecka przystępującego do sakramentu komunii to złoty lub srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Na pamiątkowym upominku możemy wygrawerować imię dziewczynki i datę uroczystości.

Upominek na dzień dziecka.

Oryginalny upominek na dzień dziecka od ojca chrzestnego? Zdecydowanie tak. O ile wydarzenia o charakterze religijnym obfitują w prezenty tradycyjne, to w święto wszystkich dzieci można wręczyć coś nieoczywistego.

Wśród oryginalnych prezentów dla dziewczynki prym wiodą perfekcyjnie wykonane obrazy na płótnie. Dają one niewyczerpane możliwości personalizacji. Na takim upominku możemy umieścić wszystkie pomysły. To może być galeria zdjęć, życzenia lub inny graficzny pomysł. Takim prezentem dziecko efektownie udekoruje swój pokój. W ten sposób zaprojektowany upominek zawsze będzie budził pozytywne skojarzenia i wprawiał w dobry nastrój.

Sprawdź też inne produkty, z kategorii: prezent na chrzciny, prezenty dla dzieci, prezenty na I komunie świętą,

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14930 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Idealnie jak na zdjęciu ☺️
2024-06-25
Piękne wykonanie, wszystko wyraźnie. Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel