Twój koszyk jest pusty

Kłódki miłości z grawerem

( ilość produktów: 1 )

Kłódki miłości stały się na tyle popularne, że praktycznie w każdym większym mieście można znaleźć miejsce, w którym wiszą. Tradycyjnie jest to most, ale można je spotkać także na wiaduktach, bramach np. zamkowych, wjazdowych do miasta itp. Niektóre z tych miejsc aż uginają się pod ciężarem metalowych kłódek.

Pozostawiane są przez zakochanych, pragnących w ten sposób przypieczętować swoją wielką miłość. Umieszczają na nich swoje imiona lub tylko inicjały i datę. Początkowo były to zwykłe żeliwne lub mosiężna kłódki, kupowane w sklepie budowlanym. Jednak z czasem producenci otworzyli się na tę grupę klientów i poszerzyli oferty o różne, ciekawe warianty. Obecnie można dostać kłódki miłości w kształcie serc, okrągłe, kolorowe, lśniące jak złoto lub srebro.

Nasz sklep także posiada ofertę dla zakochanych. Najbardziej popularnym modelem jest kłódka miłości serce, która występuje w kilku wariantach i dwóch opcjach kolorystycznych. Wykonujemy na nich indywidualny grawer w cenie. Kłódki doskonale nadają się na prezent dla ukochanej osoby lub z okazji np. ślubu, lub Walentynek.

Kłódka miłości na most

Kłódki wiszące na mostach i innych niezadaszonych miejscach, narażone są na korozję i rdzewienie. Warto zatem wybrać kłódkę z odpowiednio trwałego materiału. Oferujemy chromowane warianty kłódek. Są one bardziej odporne na wilgoć. Widniejący na nich grawer jest wykonywany techniką laserową, dzięki której nie ulega on samoistnemu zatarciu. Dzięki temu grawer może symbolizować miłość zakochanych przez wiele lat.

Kłódka miłości jako prezent na Walentynki

Kłódka miłości na most i jej różne warianty to świetny prezent dla zakochanych. Doskonale sprawdzi się podarowany na Walentynki. Umieszczony na kłódce grawer z imionami sprawi, że zyska unikalny charakter. Wspaniałym pomysłem jest wspólne wybranie się tego dnia na most, aby ją zawiesić.

Kłódka miłości z grawerem jako prezent na ślub lub rocznicę

Kłódka w kształcie serca stała się symbolem miłości. Z tego względu jest dobrym pomysłem na prezent z okazji ślubu. Podarowując ją Parze Młodej w dniu ślubu, wyrażamy życzenie, aby ich miłość była równie mocna i nierozerwalna. Po jej zawieszeniu stać się może tradycją, coroczne odwiedzanie miejsca, w którym zawisła. To również piękny prezent np. na pierwszą rocznicę ślubu.

Warianty kłódek na prezent dla zakochanych

Na wszystkich wymienionych kłódkach wykonujemy indywidualny, zlecony przez klienta grawer. Obejmuje on jedną stronę kłódki. Pakujemy je do ozdobnych pudełeczek w wybranym przez klienta kolorze. Dzięki temu prezentują się bardzo elegancko i są gotowe do podarowania na prezent.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 14903 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Super!!!
2024-06-23
Produkt bardzo fajny.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel