Twój koszyk jest pusty

Co dać chłopakowi na święta?

2021-12-21
Co dać chłopakowi na święta?

Z okazji Bożego Narodzenia najczęściej kupujemy prezenty osobom najbliższym. To rodzice, partnerzy, partnerki oraz żona czy też mąż. Najmniej osób kupuje prezenty dla dziadków i babć. Najczęściej wybieranym dla bliskich prezentem są kosmetyki, słodycze i ubrania. Mniej popularnymi upominkami są pieniądze, alkohol i książki. W upodobaniach prezentowych ludzie dzielą się na pragmatyków i romantyków. Część z nas preferuje niespodzianki, inni natomiast wolą wymieniać się listą prezentów, które chcieliby dostać, co wyklucza element zaskoczenia. Jednak wybierając upominek dla ukochanego chłopaka, raczej musimy zdecydować się na prezent niespodziankę. Daje to większe pole do zaimponowania mężczyźnie oraz obdarowania go oryginalnymświątecznym upominkiem.

Idealny prezent na święta dla chłopaka

Idealny prezent świąteczny to taki, który przypadnie do gustu obdarowanej osobie oraz sprawi mu radość. Mężczyźni często są bardziej praktyczni niż romantyczni, dlatego cieszą się z upominków, które mogą wykorzystać w pracy lub podczas zajęć hobbystycznych. Swojemu chłopakowi możemy podarować eleganckązapalniczkęz indywidualnym grawerem lubwielofunkcyjny scyzorykkieszonkowy z zestawem mini narzędzi. Jeśli stawimy na bardziej stylowy upominek, możemy wybrać unikalny czarny,skórzany portfelz kieszonkami na banknoty, karty kredytowe i na bilon.

Romantyczny świąteczny prezent dla ukochanego

Pomimo tego, że mężczyźni nie są zbyt romantyczni, to jednak za pomocą właściwego upominku możemy przy choince wprowadzić świąteczną i nastrojową atmosferę. W domowym zaciszu przy dźwiękach kolęd możemy wybranym upominkiem wyznać uczucia drugiej połówce. Wyjątkowy prezent dla chłopaka tobransoletka ze stali szlachetnej z wyznaniem miłości lub innym wybranym grawerem. Ukochanemu możemy podarować takżekłódkę miłości z kluczykiem, którą wspólnie zawiesimy na moście lub w miejscu, gdzie się poznaliście. Atrakcyjny prezent dla chłopaka toramka ze zdjęciem, na którym jesteście razem lubpoduszka z nadrukiem.

Oryginalny prezent dla chłopaka z pasją 

Najlepszy prezent dla chłopaka to taki, który sprawi mu radość i z którego będzie mógł korzystać podczas codziennych zajęć. Na święta Bożego Narodzenia ukochanemu, który jest fanem motoryzacji, możemy podarowaćbrelok do kluczyz motocyklem. Dla zapalonego kucharza wybierzmyzestaw miseczek do dipów z deską i indywidualnym grawerem, a dla pasjonata gier — unikalne szachy z metalowymi figurami lubbrelok do kluczyz figurką króla szachów. Praktyczny prezent dla chłopaka, który dużo ćwiczy, jeździ na rowerze lub biega, tobidon sportowy ze składaną słomką i grawerem.

Świąteczny prezent dla chłopaka z zabawnym napisem

Jeśli mamy dobre relacje ze swoim chłopakiem, lubimy z nim żartować i robić sobie nawzajem dowcipy, możemy pokusić się o prezent śmieszny, dowcipny lub ozdobiony żartobliwym napisem. Każdemu mężczyźnie przyda się kubek do kawy czy też herbaty. Na Boże Narodzenie możemy ukochanemu podarowaćkubek termicznyw charakterystycznym dla świąt kolorze czerwonym o pojemności 350 ml z napisem "Święta zaczynam od grzańca". Można także kupić chłopakowi oryginalnykubek zmieniający kolor, który pod wpływem ciepła zmienia się z czarnego w biały lub tradycyjny kubek ze wspólnym zdjęciem. Świetnym pomysłem na świąteczny upominek może być równieżskarpeta Merry Christmasz wyhaftowaną choinką i imieniem chłopaka.

Personalizowany prezent dla każdego mężczyzny

Jeśli nie wiemy co kupić chłopakowi na święta, wybierzmy prezent personalizowany. Taki upominek ma wyjątkowe znaczenie dla obdarowanego, ponieważ same możemy zdecydować, jaką informacje chcemy przekazać ukochanemu w formie graweru. Napis może mieć indywidualny kontekst lub wiązać się z datą, miejscem poznania oraz z wyznaniem uczucia. Doskonałyprezent dla chłopaka toszklany kufelna piwo z indywidualnym grawerem lubstalowa piersiówka z imieniem ukochanego. Świetny pomysł na świąteczny prezent topodwójny łańcuszek z serduszkiem złamanym na pół, na każdej połówce znajdą się imiona zakochanych.

Pamiątkowy prezent dla ukochanego

Doskonałe prezenty to te, które zostają w naszej pamięci na długie lata, ponieważ przypominają nam cudownie przeżyte chwile. Jeśli chcemy, żeby nasz chłopak mile wspominał wspólnie spędzone święta, podarujmy mu upominek, który będzie mu o nich przypominał. Może to byćpoduszka z życzeniami "Wesołych Świąt" lubdrewniana ramka na zdjęcie ze świąteczną inskrypcją. Dobrym prezentem będzie takżeobraz na płótnie dla zakochanych z wybranym zdjęciem nawiązującym do waszych wspólnych chwil. Dobry pomysł na pamiątkowy upominek dla chłopaka toalbum na zdjęcia z oryginalnym napisem lub zdjęciem zrobionym przy choince.

Święta to wyjątkowy czas, zwłaszcza gdy spędzamy go w gronie osób dla nas ważnych i kochanych. Oryginalne prezenty pomogą podkreślić świąteczną atmosferę oraz sprawić radość obdarowanym osobom. Chłopaka z okazji świąt Bożego Narodzenia warto obdarować unikalnym upominkiem. Doskonały prezent dla ukochanego to personalizowany kubek, szklany kufel, brelok do kluczy lub nieśmiertelnik. Świetna opcja na upominek to także gadżet nawiązujący do pasji i zainteresowań chłopaka.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel