Twój koszyk jest pusty

Co kupić chłopakowi na Święta?

2019-12-02
Co kupić chłopakowi na Święta?

Wydaje się, że Boże Narodzenie jest najbardziej atrakcyjnym okresem dla dzieci. To one dostają najwięcej prezentów i mają pełne prawo być w związku z tym faktem bardzo podekscytowane. Atmosferę Świąt ceni sobie również wiele kobiet, być może łatwiej im cieszyć się sentymentalnymi elementami, które w nich występują. Młodzi mężczyźni natomiast w tym czasie wspominają chyba bardziej upominki, jakie dostawali w dzieciństwie. Nie należy pozwalać na to, by jako dorośli lub prawie dorośli dostawali wyłącznie skarpety i swetry! Zadaniem ich dziewczyn powinno być przywołanie tego samego poczucia radości i zabawy, które towarzyszyło im wiele kilkanaście lat wcześniej. Zapraszamy do krótkiego przewodnika po nieszablonowych i interesujących prezentach pod choinkę dla chłopaka!

Niezawodne pióro wieczne

Twój chłopak nie musi być wykładowcą akademickim ani biznesmenem, aby otrzymać prestiżowy upominek, jakim jest wieczne pióro. W odróżnieniu od zwykłego długopisu, to przyrząd piśmienniczy, który pasuje do najważniejszych okazji. Można nim zapisać się w pamiątkowej księdze albo nawet podpisać umowę notarialną. Kto wie - może nawet akt ślubu! Bardzo ciekawą opcją są pióra wieczne wyposażone w dwukanałowy system podawania atramentu. W produktach tego typu można korzystać zarówno z nabojów, jak i z pompki wysysającej atrament ze specjalnej buteleczki. Jeśli chcesz, na powierzchni pióra możesz umieścić wygrawerowany napis, na przykład motywujący cytat. Większość piór wiecznych posiada kilkuletnią gwarancję, co tylko świadczy o jakości tych artykułów. Znalezienie takiego prezentu pod choinką z pewnością przyniesie Twojemu ukochanemu wiele radości!

Przejażdżka samochodem Off-Road w wybranej lokalizacji

Jeśli brać pod uwagę statystyki, prawdopodobieństwo, że Twój chłopak fascynuje się motoryzacją, jest dość duże. Z pewnością spodoba mu się więc możliwość skorzystania z auta o napędzie czterokołowym, którym będzie mógł przemierzać trudno dostępne trasy. To atrakcja zapewniająca ogromne emocje, dość wymagająca, bo sprawdzająca refleks i wymagająca szybkich reakcji ze strony kierowcy. Na szczęście na fotelu pasażera będzie się znajdował doświadczony instruktor, który w razie potrzeby podzieli się ułatwiającymi jazdę radami. Może Twój facet nie poprosił jeszcze Świętego Mikołaja o ten prezent, ale bardzo możliwe, że już o nim marzy!

 

 

 

Wielofunkcyjny szwajcarski scyzoryk

Szwajcarski towar eksportowy, który od lat jest absolutnie niezbędnym przyrządem dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Nie tylko zresztą dla nich! Ilość elementów, które wchodzą w jego skład, jest tak duża, że każdy facet znajdzie zastosowania potrzebne mu w codziennym życiu. Wyroby tego rodzaju charakteryzują się niezwykle wysoką jakością i niebywałą wręcz precyzją wykonania. Scyzorykowi wielofunkcyjnemu można dodatkowo nadać walor sentymentalny. Wystarczy zamówić wykonanie grawerowanego napisu, który znajdzie się na jednym z noży znajdujących się w zestawie. Mało jest prezentów pod choinkę dla chłopaka, które mimo niewielkich rozmiarów mają tyle zastosowań.

Jazda samochodem marki Ferrari

Nie ma chyba bardziej powszechnego chłopięcego marzenia niż przejażdżka egzotycznym samochodem o ogromnej mocy silnika. Choć Twój mężczyzna twierdzi, że wyrósł już z tego pragnienia i zupełnie wystarcza mu korzystanie z jego wysłużonego wozu - nie wierz mu ani przez chwilę. Voucher na jazdę Ferrari należy uznać za upominek uniwersalny. Prezent można wykorzystać w jednej z wielu lokalizacji w całej Polsce. Przejażdżka odbywa się na zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo torze. Twój wybranek może być na początku zdziwiony, że pod choinką znalazł jedynie cienką kopertę. Kiedy jednak zapozna się z jej zawartością, uczucie to zmieni się w nieskrywaną radość.

 

Boże Narodzenie może być bardzo przyjemnym czasem również dla Twojego chłopaka. Pamiętaj tylko, że prezenty to nie wszystko! Należy zadbać o odpowiednią atmosferę, na którą składają się mile spędzone chwile i oczywiście świąteczne jedzenie.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel