Twój koszyk jest pusty

Co kupić chłopakowi na Walentynki?

2019-12-30
Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Dzień Zakochanych jest tuż, tuż! Jak wyrazić swoje uczucie za pomocą upominku? Ten problem jest tak stary, jak sama tradycja obchodzenia Walentynek. W naszej opinii nie jest to okazja, by dawać bardzo drogie czy praktyczne prezenty. Należy postawić na emocję i sentyment. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że być może mężczyznom mniej mogą podobać się takie “uczuciowe prezenty”. Nie oznacza to jednak, że wybranie prezentu dla chłopaka na Walentynki graniczy z cudem - trzeba tylko kierować się dobrze uargumentowanymi poradami. Jesteśmy jednak pewni, że spośród wielu propozycji można znaleźć co najmniej kilka takich, które spełnią swoją funkcję i będą się podobać Twojemu mężczyźnie. 

Stalowa bransoletka z grawerem

Najważniejszą zaletą tego prezentu na Walentynki jest możliwość wykonania laserowego grawerunku. Na stali możemy więc zostawić swoje imię, imię ukochanego lub krótkie wyznanie miłosne. Oprócz metalu bransoletka została wykonana ze skóry ekologicznej. Oba surowce nie powodują otarć czy reakcji alergicznych. Taka ozdoba to znakomita pamiątka, która powinna przetrwać próbę czasu. Jej estetyka jest dość minimalistyczna, więc nie powinna wywołać kontrowersji i z pewnością spodoba się każdemu facetowi. Bez względu na to, jaki styl na co dzień reprezentuje: swobodny, elegancki czy po prostu schludny. To niewielki przedmiot, który nie przytłacza wizualnie i stanowi tylko dodatek. Dzięki tego typu bransoletce Twój ukochany będzie mógł mieć Cię blisko siebie nawet wtedy, gdy jesteś daleko - przynajmniej w symbolicznym sensie. 

Elegancki power bank w srebrnym kolorze

Dlaczego nie połączyć praktycznej funkcji z interesującym wyglądem? Tym tropem poszli twórcy tego sprytnego urządzenia. Nie raz Twojemu mężczyźnie zdarzyło się, że w najmniej oczekiwanym momencie jego telefon się rozładował. Jaki był tego skutek? Przede wszystkim brak kontaktu ze światem i najważniejszą jego częścią - czyli Tobą. Power bank to prezent dla chłopaka na walentynki, który wbrew pozorom nie jest mało romantyczny - jeden powód wskazaliśmy powyżej. Kolejnym argumentem za tą tezą jest możliwość umieszczenia napisu techniką laserową. Dzięki niemu za każdym razem, gdy Twój ukochany sięgnie po ten użyteczny gadżet, przypomni sobie o łączącym Was uczuciu. Czyż nie jest to wielka wartość? Oczywiście w przypadku sprzętu elektronicznego bardzo istotna jest niezawodność. To urządzenie jest jednak na tyle nieskomplikowane, że trudno o jego zepsucie, a tym bardziej mechaniczne zniszczenie. 

Karafka ze szkła do przechowywania trunków

Polewanie alkoholu z butelki nie jest niestety szczytem elegancji. Dużo lepszym i wyrażającym większą dystynkcję rozwiązaniem jest przelanie go do zaprojektowanej ze smakiem karafki i dystrybuowanie trunku właśnie z niej. Naczynie tego rodzaju może być prawdziwym dziełem sztuki. Jego kształt jest właściwie dowolny - nikogo nie dziwią karafki w formie skrzypiec czy samochodu. Gdy ma to być prezent na walentynki, rekomendujemy raczej bardziej tradycyjne kształty - w końcu upominek wręczany z tej okazji powinien być raczej poważny. Na karafce może się znaleźć wybrany przez zamawiającą go osobę napis, co tylko podniesie wartość takiego prezentu na Walentynki dla chłopaka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zawartość skonsumować we dwoje. Tym bardziej, że okolice Walentynek to czas mrozów - warto więc pomyśleć o skutecznych sposobach na to, by się rozgrzać. Randka w domu też jest świetnym rozwiązaniem!

 

Trafienie w gust faceta jest trudne, ale im lepiej go znamy, tym lepsze decyzje dotyczące zakupu prezentów dla niego podejmujemy. Wszystko jest kwestią wprawy - nawet obdarowywanie najbliższych upominkami. Znalezienie tego jedynego, wymarzonego prezentu jest trochę jak znalezienie właściwego mężczyzny - trzeba przejrzeć dostępną ofertę i zapytać o zdanie specjalistów. Mamy nadzieję, że naszym krótkim poradnikiem udało nam się nieco pomóc w tym trudnym, wymagającym namysłu zadaniu. Resztę musisz zrobić już sama. Życzymy powodzenia i miło spędzonego Dnia Zakochanych!

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel