Twój koszyk jest pusty

Co kupić dziewczynie na święta?

2019-12-02
Co kupić dziewczynie na święta?

Z dużym impetem weszliśmy właśnie w okres przedświąteczny, który jest czasem radosnego oczekiwania, ale i stresu związanego z poszukiwaniem prezentów dla najbliższych. Dla wielu panów największe nerwy wiążą się z wyborem upominku dla dziewczyny. Łatwo bowiem popaść w sztampę, a dopasowanie się do gustu ukochanej osoby jest paradoksalnie najtrudniejsze. Na decyzję powinna mieć również wpływ okazja. Boże Narodzenie kojarzy się powszechnie z emocjonalnym ciepłem. Jest to dobry trop, który z pewnością pomoże przy przeszukiwaniu ofert. Warto jednak zauważyć, że nie każdy lubi typowe prezenty w postaci skarpetek o ciekawym wzorze. Niektóre kobiety bardziej cenią sobie przeżycia niż rzeczy. Aby choć trochę wspomóc mężczyzn zmagających się z problemami związanymi z  kupnem prezentu dla dziewczyny, prezentujemy kilka interesujących propozycji.

Złoty naszyjnik z imieniem

Bez względu na dynamiczne zmiany mód, biżuteria zawsze jest jedną z najpopularniejszych kategorii prezentów. W szczególności, gdy mowa o upominkach dla kobiet. Wartościowy kruszec robi wrażenie nawet wtedy, gdy oglądamy go tylko w pudełku (w ten sposób zazwyczaj pakuje się wyroby ze złota i srebra). Jednak dopiero wtedy, gdy pierścionek, kolczyki czy naszyjnik są noszone, zyskują na znaczeniu i skutecznie wspierają Panie w kreowaniu swojego stylu. Dodatkową wartością może być personalizacja, której można poddać wisiorek. Ciekawym pomysłem jest zwłaszcza umieszczenie na nim imienia dziewczyny, którą chcemy obdarować wyrobem jubilerskim najwyższej jakości. Prezent jest zapakowany w bardzo gustowne pudełko, które sprawia, że nie jest konieczne użycie ozdobnego papieru. Znalezienie takiego podarunku pod choinką sprawi Twojej dziewczynie ogromną przyjemność!  

Złote kolczyki w kształcie serca

Inną formą złotniczą, którą proponujemy jako pomysł na prezent, są kolczyki. Warto zdecydować się na model subtelny, taki, który może być noszony przez każdą młodą damę, bez względu na to, jaki styl na co dzień prezentuje. Dodatkową zaletą pudełka, w które pakowane są kolczyki, jest możliwość umieszczenia dedykacji na specjalnej płytce, która znajduje się na wewnętrznej stronie górnej połowy szkatułki - tej samej, na której umieszczona została złota kokardka. Jedynym minusem dawania biżuterii z okazji Świąt jest niewielki rozmiar zawierającego prezent pakunku - żeby nie zgubił się on pod choinką, musimy w jakiś sposób zwrócić na niego uwagę.

Lot motoparalotnią w wybranej lokalizacji

Twoja ukochana uwielbia adrenalinę i ciągle szuka nowych doznań? Prezenty świąteczne również są znakomitą okazją na to, by zapewnić jej rozrywkę zgodną z zainteresowaniami i potrzebami. Na pewno jest jeszcze wiele aktywności, w których Twoja ukochana jeszcze nie uczestniczyła. Jedną z nich jest być może lot motoparalotnią! Ta atrakcja zapewnia dużą dawkę wrażeń, także tych najbardziej niezapomnianych, związanych z pięknymi widokami. Niewiele jest okazji, by zobaczyć świat z tej perspektywy! Nie da się tego w żaden sposób porównać z wyglądaniem przez okno samolotu. Różnica polega na tym, że nie mamy przed sobą żadnej bariery, która oddzielałaby nas od niezmierzonej przestrzeni. W czasie lotu jest się pod opieką doświadczonego motoparalotniarza, więc poziom bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.

Masaż dla relaksu

Pod choinką może się znaleźć również voucher na atrakcje zupełnie innego rodzaju niż te, które przedstawiono powyżej. Jeśli Twoja wybranka najbardziej ceni sobie relaks, możesz uszczęśliwić ją prezentem świątecznym w postaci kuponu na masaż. Jego rodzajów jest wiele, jednak dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te wykonywane przy użyciu rozgrzanych kamieni i… czekolady. Zapewnienie chwil odpoczynku będzie świetnym wyrazem docenienia wobec codziennych wysiłków i pracy Twojej dziewczyny.

 

Nawet jeśli w Twoim otoczeniu najczęściej wręcza się tradycyjne prezenty: swetry, zabawne skarpety, nie zaszkodzi raz na kilka lat obdarować swoją dziewczynę czymś niestandardowym. Mamy nadzieję, że zdołaliśmy pomóc!

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel