Twój koszyk jest pusty

Co kupić dziewczynie na urodziny?

2019-10-31
Co kupić dziewczynie na urodziny?

Zawarty w tytule problem występuje tak naprawdę w kilku wersjach. Bo czy możemy w ogóle porównać wybór upominku dla dziewczyny, którą znamy kilka miesięcy i takiej, z którą spędziliśmy już kilka lat życia? Decyzje dotyczące prezentów na urodziny będą tak różne, jak różne są relacje między ludźmi. Często nawet w związku o długim stażu ta kwestia wiąże się ze stresem. Zupełnie niepotrzebnie! Przecież w świętowaniu chodzi o przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu i poczucie beztroski! Jeśli potrzebujesz wsparcia, możesz posiłkować się propozycjami prezentów dla dziewczyny na urodziny, które przedstawiliśmy poniżej.

Lustrzana szkatułka z grawerem i ozdobnym kwiatem

Najlepszy prezent to taki, który łączy praktyczne zastosowanie z wartością sentymentalną. Mamy świetny przykład takiego właśnie upominku! Jest nim niewielkich rozmiarów szkatułka wykonana z elementów lustra. Obdarowana dziewczyna może nie tylko przechować w jego wnętrzu biżuterię lub inne wartościowe drobiazgi, ale i przejrzeć się w nim. To jednak nie wszystko! Na wierzchu pudełka umieszcza się dedykację. Im lepiej będzie ona nawiązywać do osobowości dziewczyny obchodzącej urodziny i im skuteczniej będzie przypominać o okazji, tym podarunek będzie bardziej udany. Personalizacja przedmiotów codziennego użytku - a takim przecież może stać się dla dbającej o swój wygląd koniety szkatułka na biżuterię - to znakomity sposób na zwiększenie ich wartości.

Złota bransoletka z sercem i krzyżykiem

Subtelne i lekkie bransoletki od kilku lat robią prawdziwą furorę na rynku złotniczym. Nic dziwnego - są bardzo poręczne i pasują do większości stylizacji. Jako prezent na urodziny dla dziewczyny proponujemy wersję zawierającą niewielkie ozdoby: krzyżyk, serduszko i trzy kulki. Ponieważ bransoletka jest szersza od przegubu dłoni, dość swobodnie zwisa z ręki. Nie na tyle jednak, by przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności. Indywidualizacja upominku odbywa się na dwóch poziomach. Przede wszystkim na serduszku można umieścić grawerowane inicjały. Do kogo mają one należeć - to już zależy od obdarowującego. Zdecydowanie się na pierwsze litery własnego imienia i nazwiska można uznać za wyraz pewności siebie. Jeśli jednak jesteś pewny uczuć swojej drugiej połówki, nic nie stoi na przeszkodzie. Czuły komunikat może znaleźć się również na pudełku, a konkretnie w jego wnętrzu. Po otwarciu Twoja dziewczyna przeczyta kilka miłych słów, a potem założy na przegub swojej dłoni piękny wyrób złotniczy. Wdzięczności nie będzie końca.

Srebrny wisiorek w kształcie serca z cyrkoniami

Trudno o bardziej uniwersalny symbol romantycznej miłości niż serce. Jego motyw wykorzystywany jest bardzo często w złotnictwie, przede wszystkim jako lądujące na bransoletkach i naszyjnikach zawieszki. Ponieważ kształt serca jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem gorących uczuć, przedmioty go przyjmujące świetnie nadają się na prezent dla dziewczyny na urodziny. Jednym z takich drobiazgów jest wykonany ze srebra wisiorek. Prezentujemy model, który nie tylko posiada dodatkowe elementy ozdobne - w tym wypadku mieniące się wielością barw cyrkonie - ale i poddaje się personalizacji. Można bowiem zamówić wykonanie na powierzchni serduszka graweru z krótkim napisem. W praktyce oczywiście najczęściej jest to imię wybranki. Dzięki takiemu prezentowi dziewczyna poczuje się doceniona, a Ty będziesz mieć satysfakcję widząc na jej szyi uroczą ozdobę. Wisiorek z sercem to upominek na tyle uniwersalny, że trudno wyobrazić sobie, by nie przypadł komuś do gustu.

 

Prezent na urodziny różni się nieco od podarunków wręczanych z okazji Walentynek czy pod choinkę. Nie musi być bardzo romantyczny, ale warto, by wyrażał uczucia. Aby był w tym skuteczny, konieczna jest jakiegoś rodzaju personalizacja. W przypadku przedstawionych powyżej produktów polega ona na wygrawerowaniu wybranego przez zamawiającego napisu. To sposób najtrwalszy i najlepiej sprawdzający się w przypadku prezentów tak osobistych, jak te dawane ukochanej dziewczynie na urodziny.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel