Twój koszyk jest pusty

Co na prezent dla koleżanki?

2021-03-16
Co na prezent dla koleżanki?

Co można podarować najlepszej koleżance? Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Najpierw należy się jednak zastanowić, co nasza koleżanka lubi, jakie ma hobby, co ją zachwyca. To zawsze najlepsze wskazówki przy wyborze prezentu. Nie zaszkodzi również, gdy prezent będzie oryginalny i spersonalizowany.

Koleżanki mogą siedzieć w jednej ławce w szkole, razem uczęszczać na wykłady na studiach, dzielić mieszkanie jako współlokatorki lub pracować w jednym pokoju czy biurze. Koleżanek na ogół mamy dużo, często są to także znajome poznane przez innych przyjaciół. Relacja koleżeńska opiera się na współpracy, rozmowie, czasem wspólnej kawie, czy wspólnym wypadzie do kina. Taka relacja umożliwi bliższe poznanie i nawiązanie mocniejszej więzi, choć czasami może się okazać, że nigdy nie wyjdziemy poza koleżeńskie relacje. Jednak koleżeństwo ma wiele zalet, ponieważ z koleżanką możemy iść na wspólne zakupy, zjeść pyszne ciastko w kawiarni, obejrzeć zabawną komedię oraz odwiedzić salon kosmetyczny. Prezent dla koleżanki musi być wyjątkowy, niebanalny, pasujący do jej zainteresowań lub charakteru. Czasami może to być zabawny gadżet, a czasami - elegancki upominek. Jeśli chcemy podziękować koleżance za przyjaźń, podarujmy jej prezent od serca.

Zabawny gadżet

Kto, jak nie koleżanka, zrozumie nasze zabawne, dowcipne rozmowy. To z nią możemy śmiać się nawet z głupich żartów i oglądać najzabawniejsze komedie świata. Koleżance, która uwielbia się śmiać i dowcipkować, warto podarować zabawny gadżet, który rozśmieszy ją w ponure dni.  Może to być fantastyczna różowa zapalniczka ZIPPO z własnoręcznie wymyślonym napisem, która wyposażona jest w specjalny system Windproof, umożliwiający zapalenie i utrzymanie płomienia nawet przy silnym wietrze. Koleżance, która nie stroni od imprez i lubi dobrze się zabawić, podarujmy małą piersiówkę ze stali szlachetnej z indywidualnym grawerem lub subtelny szklany kufel z posrebrzaną etykietką z oryginalnym, spersonalizowanym napisem. Możemy jej także podarować niezwykły zestaw, który zawiera karafkę w kształcie skrzypiec oraz siedem kieliszków.

Koleżance, która lubi indywidualne i niezwykłe gadżety, warto podarować plecak, który może być ozdobiony własnoręcznie wybranym zdjęciem lub napisem. Możemy również wybrać torbę na ramię z czarnymi uszami (splot, z jakiego wykonana jest torba, przypomina len). Plecak czy torba to idealny prezent, który można wykorzystać na zakupach lub wybierając się na plażę. Dzięki oryginalnemu nadrukowi zyskuje ona bardziej osobisty wymiar.

Każda koleżanka, niezależnie od wieku, lubi się przytulać. Warto jej podarować upominek do przytulania. Może to być wyjątkowa poduszka, na której może znaleźć się wspólne pamiątkowe zdjęcie lub fotografia przyjaciółki. Ofiarować możemy jej również wyjątkowego miłego pluszaka tygrysa, który na bluzeczce może mieć wydrukowany zabawny napis lub życzenia urodzinowe. 

Elegancki upominek

Koleżance lubiącej elegancję i pracującej zawodowo lub rozpoczynającej karierę zawodową możemy podarować niezwykle stylowy i praktyczny biało-czarny kubek termiczny, w którym zmieści 350 ml gorącej kawy. Dodatkowo można go ozdobić indywidualnym napisem lub imieniem koleżanki. Przyjaciółce, która dopiero rozpoczyna swoja pierwszą pracę, możemy podarować piękny aluminiowy zegar, który będzie stylową ozdobą jej biurka. Bardzo praktycznym, a jednocześnie eleganckim upominkiem może być również skórzany wizytownik z grawerem lub kalendarz dzienny z długopisem, w którym koleżanka będzie mogła zapisywać wszystkie ważne spotkania z klientami. W pracy eleganckiej kobiecie przyda się również mały, ale bardzo pojemny pendrive 32 GB, który zmieści się w każdej torebce. Koleżance możemy podarować stylowy skórzany czarny portfel z dwoma kieszeniami na banknoty oraz poręczne lusterko z koniczynką i spersonalizowanym napisem.

Prezent od serca

Prezent od serca to taki, który zostanie z obdarowaną osobą na bardzo wiele lat i będzie jej przypominać, że jest ważna dla swojej koleżanki/przyjaciółki. Takim prezentem może być niezwykle elegancki nieśmiertelnik ze stali szlachetnej, na którym znajdzie się zdjęcie koleżanki lub specjalny napis wykonany w trwałej technice grawerowania laserem. Bardzo pamiątkowym upominkiem będzie także srebrny naszyjnik z serduszkiem, na którym będzie wygrawerowane imię przyjaciółki lub data zapoznania.

Koleżance możemy podarować srebrny komplet biżuterii ozdobiony znakiem nieskończoności symbolizujący wieczną przyjaźń. W zestawie znajduje się naszyjnik, bransoletka oraz kolczyki - całość jest zapakowana w stylowe pudełeczko ze specjalną dedykacją. Wspaniałym upominkiem, który ozdobi komodę lub biurko, jest także posrebrzana ramka na zdjęcie z kwiatem Swarovskiego. Dodatkowo w ramce możemy umieścić wspólne zdjęcie z koleżanką, a na wierzchu wygrawerować piękną sentencję o przyjaźni.

Relacje pomiędzy ludźmi układają się różnie, jedne trwają całe lata, inne szybko znikają. Warto dbać, aby więzi koleżeńskie i przyjacielskie towarzyszyły nam jak najdłużej. Czasem wystarczy do tego tylko drobny prezent.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel