Twój koszyk jest pusty

Jaki prezent dla męża na święta?

2021-12-21
Jaki prezent dla męża na święta?

Polska tradycja wręczania prezentów na Wigilię jest jednym z najmłodszych zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Zwyczaj ten jest znany od XIII wieku, jednak przynoszenie upominków przez Świętego Mikołaja to tradycja zapoczątkowana w XIX wieku. W początkowym okresie prezentami obdarowywali swoich dworzan i służbę tylko królowie oraz magnateria. Później zwyczaj ten przyjął się na wsi, był kultywowany zwłaszcza w okresie świąt. Wtedy to dzieci obdarowywano słodyczami, orzechami i jabłkami. Uważa się także, że zwyczaj dawania sobie prezentów na święta nawiązuje do darów, jakie złożyli Trzej Królowie Jezusowi podczas wizyty w Betlejem. Tradycja obdarowywania prezentami w czasie Bożego Narodzenia jest bardzo popularna na całym świecie, ponieważ upominki lubią dostawać wszyscy, niezależnie do wieku. Jednak czasami trudniejszym dylematem jest wybranie odpowiedniego prezentu dla osoby bliskiej jak np. mąż.

Prezent dla męża na święta, co wybrać

Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, aby sprawić swojemu mężowi przyjemność ciekawym upominkiem lub za pomocą inspirującego prezentu wyrazić mu miłość, zaufanie i przyjaźń. Wybierając świąteczny prezent dla męża, należy zadbać, aby był zgodny z jego zainteresowaniami i dostosowany do jego potrzeb. Można zainspirować się hobby męża, tym jak spędza czas wolny lub kupić mu prezent gadżeciarski, śmieszny czy też personalizowany.Prezent dla męża pod choinkę powinien być wyjątkowy, taki który mu się spodoba i sprawi mu radość.

Idealny prezent pod choinkę dla męża

Idealny prezent świąteczny dla męża to taki, który będzie praktyczny i go ucieszy. Takim upominkiem może byćkubek termiczny o pojemności 350 ml, który ozdobiony będzie świątecznym napisem, a dodatkowo ma ergonomiczny,poręczny kształt. Taki prezent przyda się mężowi w chłodne dni, dzięki niemu będzie mógł się delektować gorącą kawą lub herbatą w drodze do pracy. Pod choinkę można kupić mężowi eleganckiskórzany portfel, w którym zmieszczą się nie tylko karty płatnicze, ale również gotówka. Dobry pomysł na prezent świąteczny to kalendarz tygodniowy na 2021 rok z długopisem, który przyda się przez cały rok do notowania ważnych wydarzeń oraz spotkań.

Zabawne prezenty świąteczne dla męża

Najlepsze prezenty świąteczne to takie, które nas rozbawią. Zabawny gadżet jako upominek na Boże Narodzenie pomoże rozluźnić atmosferę i wprowadzić obdarowanego nim męża w radosny nastrój. Takim prezentem na gwiazdkę mogą byćspinki do mankietów w indywidualnym kształcie, np. rowerzysty, kierownicy lub piłki. Jedną z propozycji może być także maskotkapluszak małpka, słonik lub tygrysek ze specjalną dedykacją np. "Stworzony do przytulania". Prezentem dla mężczyzny w podobnym stylu będzie również poduszkaze śmiesznym zdjęciem i specjalnym napisem.

Wyjątkowy prezent dla każdego mężczyzny

Mąż lubi być doceniany i adorowany. Warto na prezent świąteczny dla ukochanego wybrać upominek niebanalny, który mężczyzna doceni. Chłopakowi podarujbrelok do kluczy w kształcie samochodu z indywidualnym napisem lub niezwykłąbransoletkę ze stali szlachetnej z czarującym wyznaniem. Wyjątkowy prezent na święta dla męża to równieższklanka do whiskyz grawerem, szklany kufel na piwolub siedmioczęściowy zestawkarafka plus kieliszki w kształcie piłki czy też motocykla. Każdy mężczyzna zasługuje także na słodki upominek — najlepsza niespodzianka pod choinkę to świąteczne śliwki w czekoladzie z dedykacją lub pyszneczekoladki z orzechamiw spersonalizowanym opakowaniu.

Personalizowany świąteczny prezent dla męża

Personalizowany upominek na święta ma charakter indywidualny, ponieważ jest dostosowany do osobowości, humoru oraz imienia męża. Wybierając taki prezent, możemy na nim przekazać za pomocą graweru wybraną sekwencję. Pod choinkę warto dla męża wybraćmagiczny kubek ze śmiesznym napisem, który dodatkowo zmienia kolor po uzupełnieniu go gorącym napojem. Jako personalizowany prezent idealnie sprawdzi się alkohol, ale tylko w sytuacji, gdy nasz ukochany nie jest abstynentem. Jednym z takich prezentów może być whisky, np.whisky Tullamore Dew w spersonalizowanej butelce z życzeniami "Wesołych Świąt". Jako prezent dla męża sprawdzi się także ręcznik frotte ze świąteczną dedykacją.

Prezent świąteczny dla hobbysty

Wybierając prezent dla męża na święta, warto wziąć pod uwagę jego zainteresowania. Nic tak nie ucieszy mężczyzny, jak upominek, który może wykorzystać, zajmując się swoim hobby. Zestaw narzędzi, wędka lub gitara to gadżety, którymi małżonek będzie cieszył się długie lata. Dla męża, który lubi gotować i dużo czasu spędza w kuchni, można wybraćbambusową deskę z akcesoriami, a dla majsterkowicza — praktyczny, wielofunkcyjnyscyzoryk. Natomiast dla fana piłki nożnej idealnym prezentem będzieskarbonka w kształcie piłki nożnej.

Znalezienie idealnego prezentu dla męża nie jest prostą sprawą. Zwłaszcza gdy nie masz pomysłu, a chcesz, aby świąteczny upominek był wyjątkowy i sprawił radość ukochanemu. Najlepiej pod choinkę dla męża wybrać prezent personalizowany z indywidualnym napisem lub gadżet dostosowany do jego zainteresowań.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel