Twój koszyk jest pusty

Jaki prezent na Dzień Babci?

2019-12-30
Jaki prezent na Dzień Babci?

Pomysły na prezent na Dzień Babci nie przyjdą same! Dlatego przybywamy z odsieczą i prezentujemy kilka ciekawych propozycji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że upominków mogących znaleźć się w tej kategorii nie jest tak dużo, jak w przypadku tych przeznaczonych dla dziewczyny czy chłopaka. Postaramy się jednak zrobić, co w naszej mocy. Przy wyborze podarunku dla babci powinniśmy kierować się uczuciami. Odpowiedni prezent powinien być komunikatem o docenieniu jej roli w naszym życiu. Wybraliśmy kilka przedmiotów (i nie tylko), które mogą pełnić taką funkcję!

Serce z czerwoną cyrkonią - zestaw biżuterii

Kolczyki i naszyjnik z zawieszką w klasycznym stylu z pewnością spodobają się każdej seniorce. W tym prezencie największe wrażenie robi kamień w kształcie serca. Jest bardzo dokładnie wyszlifowany i odbija światło w interesujący sposób. Ponieważ "oczko" ma kształt serca, kolor czerwony jest najbardziej oczywistym wyborem. Świetnie kontrastuje on ze srebrem i tworzy z nim bardzo gustowną kompozycję. Z jednej strony przedstawiany zestaw biżuterii jest ozdobą, z drugiej zaś pamiątką. Bardzo skuteczną, ponieważ jej trwałość pozwala przyjąć, że będzie podarunkiem na całe życie. Warto zwrócić uwagę również na subtelny wisiorek, który nie dominuje nad resztą kompletu i pozwala wyeksponować nie tylko wisiorek, ale i kolczyki. Ważnym elementem prezentu jest jego opakowanie. Na szczęście w wypadku serca z czerwoną cyrkonią nie powinniśmy się o nie martwić. Zestaw znajduje się w eleganckim, czerwonym pudełku, które w swoim wnętrzu skrywa dedykację.

Seans w grocie solnej

Nie wszystkie upominki muszą być materialne. Prezent dla babci może być także kuponem na relaksujące przeżycie. Wydaje się, że najpopularniejsze są masaże, ale wiele osób wybiera również zdrowotny seans w grocie solnej. Trwa on zazwyczaj mniej niż godzinę, więc zaplanowanie takiej atrakcji nie wymaga dużej ingerencji w plan dnia. Przebywanie w miejscu wypełnionym solą to najlepszy odpoczynek, jaki można sobie wyobrazić. Sesja w grocie solnej przyda się zarówno mającym problemy z chorobami górnych dróg oddechowych (na przykład z astmą), jak i tych cierpiących na problemy dermatologiczne. Pozytywny wpływ może mieć ono również na osoby z kłopotami kardiologicznymi. Nie bez powodu wiele sanatoriów wykorzystuje zjonizowane powietrze w celach terapeutycznych - to uznana i skuteczna metoda. Samopoczucie po wyjściu z wypełnionego solą miejsca będzie z pewnością lepsze niż przed skorzystaniem z tej atrakcji.

Duży zegar pozłacany

Kolejny gadżet w starym stylu, który można sprezentować na Dzień Babci. Upominek ten posiada cyferblat z rzymskimi liczbami oraz dość minimalistyczne wskazówki. Aby odczyt godziny był prostszy, zastosowano białe tło. Obudowa jest pozłacana, co sprawia, że prezent będzie znakomicie prezentował się na półce czy kominku. Ponieważ zegar został wyposażony w rączkę, w bardzo wygodny sposób można go przenieść na inne miejsce. Istnieje możliwość indywidualizacji upominku poprzez wykonanie grawerunku techniką laserową. W ten sposób możemy umieścić dedykację, która podkreśli, jak wielkie znaczenie w naszym życiu ma babcia. Przedmiot opatrzony taką informacją będzie znakomitą pamiątką. Rywalizacja o miano najlepszego wnuka oczywiście nigdy nie powinna mieć miejsca, ale warto zadbać o to, by przy codziennym kontakcie z zegarem babcia choć przez chwilę pomyślała właśnie o nas.

Prezenty na Dzień Babci są oczywiście tylko symbolem, ale warto, by wiązały się z nimi konkretne, pozytywne emocje. Można więc odwołać się do wspomnień związanych z babcią, jej wspomnień z młodości lub aktualnych potrzeb. Powyżej przedstawiliśmy aż dwa rodzaje zestawów biżuterii - warto bowiem, by prezent dla babci pomagał jej po prostu dobrze się poczuć i czerpać radość z życia. Na dobre samopoczucie może wpłynąć pozytywna zmiana w wyglądzie lub chwila relaksu - ją również możemy zapewnić, wręczając prezent dla babci. Jeśli trafimy z upominkiem, na pewno odwdzięczy nam się ona uśmiechem.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel