Twój koszyk jest pusty

Jakie prezenty na Święta? Co powinno znaleźć się pod choinką w 2019 roku?

2019-12-02
Jakie prezenty na Święta? Co powinno znaleźć się pod choinką w 2019 roku?

Trendy dotyczące dawanych z okazji Świąt prezentów zmieniają się z roku na rok. Czasem trudno za nimi nadążyć. Oczywiście w zanadrzu zawsze mamy nieśmiertelne klasyki, nikt jednak nie chce kolejny rok z rzędu otrzymać sztampowego upominku. Prezenty może nie są najważniejsze w kształtowaniu świątecznej atmosfery - najbardziej istotna jest oczywiście obecność bliskich - ale również przyczyniają się do jej budowania. Warto o tym pamiętać, ponieważ łatwo umniejszyć wagę podarunków argumentami mówiącymi o ich wyłącznie materialnej wartości. Sprawdź, jakimi upominkami możesz zaskoczyć swoich bliskich w 2019 roku!

Kubek termiczny

Rzecz, która dla części osób będzie przedmiotem codziennego użytku, dla innych zaś zabieranym na wycieczki gadżetem. Nie ma nic przyjemniejszego niż poranek z ciepłą kawą - dzięki kubkowi termicznemu będzie to jeszcze prostsze! Dodatkowym atutem może być obrazek lub napis, który można umieścić na metalowej części (zwykle jest to stal nierdzewna). Przekaz może być motywacyjny, zabawny albo nostalgiczny - decyzja należy do Ciebie! Dużą zaletą kubków termicznych na ciepłe napoje jest trwałość. W drodze do pracy oczywiście trudno o sytuacje, które groziłyby uszkodzeniem, ale jeśli zabieramy naczynie na górskie wycieczki, niebezpieczeństw może być sporo. Kubkowi nic nie grozi nawet w najbardziej surowych warunkach.

Eleganckie szachy

Szukasz prezentu dla małego “mózgowca”? Nie ma lepszej alternatywy dla zestawu gustownych szachów! Nie tylko rozwiną one umysł młodego adepta “królewskiej gry”, ale i będą stanowić wspaniałą ozdobę, której wcale nie trzeba chować po skończonej rozgrywce do szafy. Bardzo wygodne jest połączenie szachownicy z pudełkiem. Na jego grzbiecie znajduje się wzór składający się z sześćdziesięciu czterech pól w dwóch kolorach. Tego typu plansza charakteryzuje się tym, że w jej środku nie ma przerwy znanej ze składanych z dwóch części odpowiedników. Możliwe jest również zamówienie graweru. Na szkatułce-szachownicy jest dość sporo miejsca, więc bez problemu zmieścimy nawet dłuższą dedykację. Znalezienie takiego prezentu pod choinką zapewne skończy się długimi rozgrywkami z mamą albo dziadkiem.

 

Portfel męski z miękkiej skóry

Każdy mężczyzna potrzebuje portfela. Nie dla każdego jest to przedmiot ważny, ale jego trwałość jest kwestią istotną niezależnie od wieku czy stylu życia użytkownika. Spersonalizowany portfel, który przetrwa lata - czyż może być lepszy pomysł na estetyczny i praktyczny upominek? Na grzbiecie możemy umieścić wzór, którego wybór powinien oczywiście uwzględniać gust obdarowanego. Może to być coś humorystycznego lub po prostu fajne logo związane w jakiś sposób z zainteresowaniami. Nowsze modele są bardzo funkcjonalne i przystosowane do potrzeb współczesnego użytkownika. Przede wszystkim posiadają wiele miejsc na karty - nie tylko te kredytowe, ale i dowód osobisty, różnego rodzaju legitymacje czy uprawniające do wstępu np. na siłownię. Tak użyteczny prezent pod choinkę ucieszy każdego faceta!

 

Personalizowany power bank

 

“Bank energii” to niewielka zewnętrzną baterią, z której zasilane elektrycznie urządzenia mogą czerpać potrzebny do działania prąd. Power bank przyda nam się w sytuacjach kryzysowych, gdy nie ma dostępu do gniazdka. Dlatego jest tak lubiany przez fanów rowerowych wycieczek. Ich wartość docenią jednak również biznesmeni, którzy cały czas muszą być “pod telefonem”. Dzięki power bankowi unikną oni wielu nerwów i przykrych sytuacji spowodowanych brakiem możliwości szybkiej reakcji. Taki gadżet przyda się właściwie każdemu, więc jest świetnym prezentem świątecznym! Tym bardziej, jeśli zostanie na nim wygrawerowana dedykacja wraz z motywem graficznym.

 

Kupowanie prezentów pod choinkę nie wszystkim kojarzy się z przyjemnością. A przecież właśnie nią być powinno! Na szczęście istnieje co najmniej kilka kategorii przedmiotów, które zawsze sprawdzą się pod choinką. Część z nich wystarczy jedynie trochę “podrasować”, czyli w tym wypadku poddać indywidualizacji. Powodzenia!

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel