Twój koszyk jest pusty

Świąteczny prezent dla szefa

2022-11-16
Świąteczny prezent dla szefa

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc wiele osób zastanawia się nad wyborem gwiazdkowych prezentów. Oprócz podarunków dla naszych najbliższych, warto rozważyć zakup symbolicznego prezentu świątecznego dla współpracowników. Wybieranie podarunku dla szefa to często zadanie, w które zaangażowani są wszyscy pracownicy firmy lub danego działu. Warto postawić na produkt, który będzie zarówno uniwersalny i oficjalny, tak, aby uszanować dystans między przełożonym a pracownikami, i indywidualny, co sprawi, że szef poczuje się doceniony. Podpowiadamy, jakie prezenty warto rozważyć, tak, aby kierownik poczuł się doceniony przez swój zespół.

 

Personalizowany długopis lub pióro

Długopisy są często niezauważalnymi, ale jednocześnie jednymi z najczęściej używanych przez nas przedmiotów. Towarzyszą nam w codziennej pracy, kiedy tworzymy notatki ze spotkań, spisujemy zadania, czy podpisujemy dokumenty. Po powrocie do domu tworzymy listy zakupów, rozwiązujemy krzyżówki, czy planujemy wyjazd na długi weekend. Ze względu na szerokie zastosowanie długopisów, warto wybrać jeden z nich na świąteczny prezent dla szefa - nie ma obawy o to, że podarunek nie będzie używany i trafi na dno szuflady. Wysoka jakość artykułów piśmienniczych przekłada się na komfort pisania - warto wybrać prezent z najwyższej półki, dzięki czemu kierownik poczuje się doceniony i zauważony. Pióro jest eleganckim wyborem, które pozwala na piękniejsze, ale bardziej czasochłonne pisanie - warto dobrać rodzaj produktu do wykonywanej przez szefa pracy – zastanowić się, czy potrzebuje narzędzia którym będzie wypisywać oficjalne dokumenty, czy takiego, który pozwoli mu szybko kreślić notatki z bieżących spraw, które dzieją się w firmie.

Niezależnie od wyboru, dobrym pomysłem będzie wykonanie grawerunku, który sprawi, że prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Drobny, elegancki napis, taki jak imię i nazwisko, czy krótkie życzenia, w prosty sposób nada indywidualnego charakteru prezentowi.

Dodatkowo, ważnym aspektem jest odpowiednie zapakowanie wybranego produktu. Długopisy, czy pióra z wyższych półek najczęściej są dostępne w zestawie z dedykowanym pudełkiem, które podkreśla klasę prezentu. W naszym sklepie mogą państwo wybrać produkt z indywidualnym grawerunkiem, który zostanie zapakowane w eleganckie pudełko z umieszczoną w niej tabliczką. Na tabliczce wykonujemy państwa projekt za pomocą sublimacji, czyli wysokiej jakości nadruku. Warto umieścić na niej życzenia, krótki tekst uznania, czy podpis pracowników. Taka forma prezentu dzięki swojej trwałości i estetyce jest świetną alternatywą dla klasycznej, papierowej karki z życzeniami.

 

Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe są bardziej rozbudowaną formą prezentu niż pojedynczy długopis, czy pióro. Jeżeli szukamy prezentu, który w wyjątkowy sposób doceni przełożonego, warto rozważyć kupno zestawu piśmienniczego. Do wyboru mają państwo wiele różnych kombinacji - najpopularniejszym jest długopis z piórem, który łączy w sobie wspomniane wyżej użyteczność i estetykę. Obdarowana osoba może dobierać rodzaj produktu w zależności od sytuacji, w której go potrzebuje. Popularnością cieszą się także zestawy, do których dodawany jest automatyczny ołówek. Jest to kolejny praktyczny przedmiot, który jest bez wątpienia często wykorzystywany przez szefa. Ciekawym rozwiązaniem jest także zakup produktów z dedykowanym, kieszonkowym etui. Dzięki temu, oprócz ozdobnego pudełka, w które pakowane są produkty, przełożony ma możliwość zabrania długopisu i pióra w małym, praktycznym etui, które bez problemu zmieści się w kieszeni i pozwoli uniknąć zniszczenia produktu w czasie wykonywanej pracy. Wyjątkowo oficjalnym i estetycznym wyborem jest pióro wieczne z dedykowanym atramentem. Jest to specyficzny rodzaj prezentu i warto przeanalizować upodobania przełożonego i charakter wykonywanej przez niego pracy. Jeżeli ceni sobie klasyczne rozwiązania, a na jego biurku panuje ład i porządek, taki zestaw będzie wyjątkowym prezentem, który sprawi szefowi szczerą radość.

 

Inne akcesoria biurowe

Artykuły piśmiennicze to nie jedyne produkty, które przydadzą się przełożonemu w codziennym wykonywaniu jego pracy. Jeżeli chcesz postawić na coś innego, niż długopis, czy pióro, warto wybrać spośród innych artykułów biurowych. Praktycznym rozwiązaniem jest personalizowany notes, w którym przełożony będzie mógł notować wszystkie najważniejsze kwestie związane z życiem firmy. Każdy z nas pogubił się kiedyś w pojedynczych kartkach, na których zapisywał ważne informacje. Odpowiedniej jakości notatnik niweluje ten problem, sprawiając, że wszystkie najważniejsze informacje są w jednym miejscu, a jego właściciel w każdej chwili może do nich zerknąć. Personalizowana okładka sprawi, że jego codzienna praca będzie przyjemniejsza, a notes stanie się nieodłącznym towarzyszem jego pracy. 

Kolejnym niezwykle przydatnym produktem są pendrive’y. W dobie komputeryzacji, wszystkie najważniejsze projekty i dokumenty firmy są przechowywane na dyskach. Pendrive jest więc swoistą wirtualną teczką, w której przełożony zarówno będzie przechowywał najważniejsze pliki, jak i przenosił je między kolejnymi urządzeniami. Ze względu na szerokie zastosowanie, zapasowy pendrive z czystą pamięcią jest produktem, który zawsze się przyda każdemu pracownikowi. “Wędrujący” charakter pendrive’ów sprawia, że te urządzenia często nie wracają do właścicieli - warto więc postawić na personalizowany pendrive, który będzie wyjątkowym, a zarazem użytecznym prezentem dla szefa.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel