Twój koszyk jest pusty

Dzień Chłopaka 2019 – pomysły na personalizowany prezent

2019-09-25
Dzień Chłopaka 2019 – pomysły na personalizowany prezent

Być może o tym nie wiesz, ale najlepszym prezentem dla chłopaka jest czas spędzony z ukochaną osobą. To za mało? No dobrze, upominek rzeczywiście nie zaszkodzi. Najlepiej taki, który jest jednocześnie użyteczny i stanowi pamiątkę przeżytego wspólnie święta. Z pomocą na szczęście przychodzą producenci personalizowanych gadżetów. Ich wybór jest z roku na rok coraz większy. Trudno się dziwić - popularność tego rodzaju prezentów stale rośnie. Wybierając przedmiot z tej kategorii unikamy obaw o brak oryginalności - każda rzecz z indywidualizowanym grawerem jest przecież absolutnie unikatowa! Zdecydowaliśmy się przybliżyć kilka pomysłów, które świetnie sprawdzą się na Dzień Chłopaka.

7-częściowy komplet do nalewki

Któż nie lubi nalewek? To jeden z tych gatunków alkoholu, którym należy się delektować. W związku z tym ważna jest nie tylko jakość samego trunku, ale i sprzyjające konsumpcji okoliczności. Bardzo istotne jest oczywiście towarzystwo. O nie Twój chłopak musi jednak zatroszczyć się sam. Spotkania z kolegami można jednak wznieść na wyższy poziom zapewniając elegancki zestaw naczyń. 7-częściowy komplet do konsumpcji nalewek składa się z sześciu kieliszków i karafki posiadającej drewniane zamknięcie. Każda z części zestawu znajduje się w stojaku, na którym wykonywany jest grawerunek. Do stworzenia napisu lub grafiki wybranej przez zamawiającego służy technologia laserowa. Komplet (który oczywiście można wykorzystywać też do likierów) zaskoczy nie tylko obdarowanego, ale i wszystkich, których postanowi poczęstować trunkiem!  

Kubek termiczny na kawę

Jeśli Twój chłopak odróżnia każdy podgatunek arabiki i zastanawia się nad kursem baristy, słowem - jest fanem kawy - mamy świetną propozycję na prezent właśnie dla niego! Każdy napój wymaga naczynia, z którego można by go popijać. W idealnych warunkach jest to elegancka filiżanka lub ceramiczny kubek. Ich użycie jest jednak możliwe tylko w domu lub w biurze. Co z sytuacjami, w których jesteśmy w drodze, albo w miejscu pozbawionym kawiarni? Wtedy możemy wykorzystać kubek termiczny, który pozwala zachować napój w temperaturze odpowiedniej do spożycia. W odróżnieniu od tradycyjnego termosu, jest on bardzo wygodny w użyciu (dzięki funkcji push-open). Upominek w postaci kubka termicznego pozwoli Twojemu chłopakowi zaoszczędzić pieniądze wydawane do tej pory na kawę kupowaną “na mieście”. Ciekawy wygląd naczynia może dopełnić wygrawerowany wzór. W jego wyborze panuje całkowita dowolność, więc z pewnością uda się oddać charakter Twojego ukochanego.

 

Spinki do mankietów z grawerowanymi inicjałami

Twój chłopak jest fanem klasycznej elegancji? Masz szczęście! Nie tylko dlatego, że pewnie wygląda zniewalająco w garniturze. Możesz wykorzystać ten fakt przy wyborze prezentu na Dzień Chłopaka. Każdy modniś będzie bowiem zadowolony z nowych spinek do mankietów. To ten element stylizacji, który jest traktowany najbardziej osobiście i mimo niewielkich rozmiarów stanowi istotny wyróżnik. Większość ceniących sobie styl mężczyzn posiada całą kolekcję tego typu przedmiotów. Spinki do mankietów to drobiazg, który swoim zabawnym kształtem jest w stanie przełamać konwencję. W zależności od charakteru chłopaka, możesz więc wybrać coś bardzo oryginalnego, jak na przykład spinki w formie małych gitar elektrycznych, lub klasycznego. Ta druga opcja to na przykład gładkie prostokąty. Również one mogą zostać spersonalizowane. Wystarczy umieścić na nich (dzięki technologii graweru laserowego) inicjały Twojego mężczyzny. Oczywiście w takim wypadku zakładamy, że w najbliższym czasie pozostaną one bez zmian.

 

Mimo nadchodzącego wielkimi krokami Dnia Chłopaka, nie ma powodów do paniki! Rynek prezentów przepełniony jest gadżetami i innego rodzaju upominkami odpowiadającymi oczekiwaniom mężczyzn o różnych typach osobowości. Nie oznacza to oczywiście, że na Twoich barkach nie spoczywa ogromna odpowiedzialność. Opcji jest jednak - jeśli brać pod uwagę możliwość graweru - nieskończona ilość!  

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel