Twój koszyk jest pusty

Prezent dla szefa

2021-11-18
Prezent dla szefa

Nierzadko z okazji ważnej dla przełożonego, kierownika lub prezesa jak imieniny czy urodziny zespół postanawia obdarować szefa prezentem. Najczęściej to upominki tzw. składkowe, które pozwalają na większą inwestycję finansową. Jednak wybranie prezentu dla szefa tak, aby nie zburzyć biznesowych zwyczajów, nie jest prostą sprawą. Wiele zależy od relacji pracowników z kierownikiem zespołu. Jeśli atmosfera w pracy jest luźna i spotykamy się z szefem poza pracą, wtedy można pozwolić sobie na odważniejszy prezent, np. zabawny gadżet. Jednak w sytuacji, gdy prezes nie nawiązuje stosunków koleżeńskich z pracownikami, wtedy lepiej wybrać bardziej oficjalny prezent, który nie obniży jego autorytetu. Wybierając prezent dla szefa, warto pamiętać o eleganckim opakowaniu dostosowanym do okazji, z jakiej jest on darowany. 

 

Elegancki prezent dla szefa

 

Elegancki prezent dla szefa jest zawsze na czasie, tym bardziej że jego przydatność jest nieoceniona. Prezes firmy obraca się w różnych środowiskach, z tego powodu zawsze musi być gustownie ubrany i mieć stylowe dodatki, niezależnie od tego, czy jest na spotkaniu z kontrahentami, czy ze swoimi pracownikami. Elegancki prezent musi wyróżniać się przede wszystkim dobrą jakością i klasą produktu. Takim wyjątkowym prezentem dla szefa może być elegancki portfel męski WILD THING wykonany z najwyższej jakości skóry z indywidualnym grawerem lub ekskluzywne czarne etui na dokumenty z naturalnej skóry włoskiej. Prezenty te wyróżniają się trwałością i precyzyjnym wykonaniem. Równie gustownym upominkiem będzie elegancka czarna teczka A4 z kalkulatorem, wykonana z najwyższej jakości ekoskóry i zapinana na zamek. Szefowi można także podarować stylowy wizytownik  z metalowym zamknięciem i inicjałami prezesa. 

 

Oryginalny prezent dla szefa

 

Szef pełni ważne stanowisko, niezależnie od wielkości firmy. Musi mieć autorytet i wyróżniać się osobowością, a czasem także charyzmą. Ważne, aby był ceniony przez swoich kontrahentów i pracowników. Oryginalny prezent dla szefa musi pasować do jego charakteru lub firmy. Prezesowi można podarować praktyczny prezent, który przyda mu się podczas częstych spotkań i przy podpisywaniu kolejnych umów. Może to być stylowy długopis Parker Jotter XL Monochrome Pink Gold zapakowany w pudełko z ekoskóry w kolorze brązowym lub elegancki zestaw pióro i długopis WATERMAN HEMISPHERE ozdobione złoconymi elementami i platerowane złotem. Oryginalnym prezentem dla szefa będzie również figurka podkowa z kryształkami Swarovskiego wraz z gustownym długopisem w kolorze czarnym. Świetny upominek to przydatny i praktyczny czarny kalendarz na 2022 rok, w którym szef będzie mógł notować ważne spotkania i wydarzenia. 

 

Zabawny prezent dla szefa

 

Dla szefa, który w firmie wprowadza koleżeńskie stosunki, idealnym prezentem będzie zabawny gadżet. Może on być w lekko żartobliwym klimacie, jednocześnie może być bardzo praktyczny. Wybierając taki śmieszny prezent, warto skupić się na nadruku — może on odzwierciedlać cechę charakteru lub osobowość prezesa. Szefowi, z którym pozostajemy w koleżeńskich stosunkach, możemy podarować oryginalną, grawerowaną karafkę do whisky. Może to być produkt wyróżniający się charakterystycznym stojakiem, np. karafka Pistolet lub karafka Quad z kieliszkami w zestawie. Dobry prezent to także karafka do whisky z kolekcji SIGNATURE ze szklaneczkami dostosowanymi do degustacji tego trunku. Swojemu przełożonemu można także podarować praktyczny kubek termiczny z żartobliwym nadrukiem. Odpowiedni prezent dla kierownika to zapalniczka  Zippo z indywidualnym grawerem. Miłą niespodziankę sprawimy szefowi, obdarowując go oryginalnymi spinkami do mankietów w kształcie kierownicy lub piłki. 

 

Eleganckie opakowanie prezentowe

Wyjątkowy prezent dla szefa wymaga odpowiedniego opakowania. Elegancki zestaw jak Kulki Newtona i czekoladowe praliny krakowskie powinny być zapakowane w stylowe, złote pudełko z czerwoną tasiemką. Mniejszy upominek jak biżuteria dla szefowej lub spinki dla szefa można zapakować w gustowne pudełko na biżuterię  i do tego dodać indywidualną dedykację. Większy podarunek dla szefa odchodzącego na emeryturę, jak obraz na płótnie , można specjalnie zapakować, wybierając opcję ręcznego pakowania u sprzedawcy.

 

W każdym przypadku do prezentów można dołączyć aluminiową tabliczkę z dowolną dedykacją, grafiką lub zdjęciem. Dodatkowo wybierając opakowanie na podarek, warto postawić na elegancki materiał i gustowne dodatki. Dzięki temu pierwsze wrażenie szefa po otrzymaniu podarku będzie na najwyższym poziomie, a jego satysfakcja po rozpakowaniu upominku będzie jeszcze większa.

 

Najlepszy prezent dla szefa to taki, który wzbudzi w nim zadowolenie. Szukając podarku odpowiedniego dla przełożonego, warto rozważyć różne pomysły, także te oryginalne. Jednak warto pamiętać, że w relacji szef — pracownicy, niektórych barier nie powinno się przekraczać, dlatego lepiej postawić na upominek elegancki i stonowany. Jeśli natomiast możemy sobie pozwolić na odrobinę „luzu" w odniesieniu do szefa to prezent dla niego może być lekko zabawny, np. być ozdobiony żartobliwym nadrukiem.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel