Twój koszyk jest pusty

Prezent na 50 urodziny dla niego

2022-10-11
Prezent na 50 urodziny dla niego

50 urodziny to dla mężczyzny ważna data. Okrągła rocznica, która sprzyja podsumowaniom. Sprawia, że nadchodzi czas, aby rozliczyć się z tym, co było i spojrzeć bez wahania w przyszłość. To dobry moment na znalezienie nowych zainteresowań lub odkurzenie starych pasji. To także czas na zadbanie o kondycję fizyczną i na zmianę nawyków żywieniowych. Co podarować mężowi, partnerowi, bratu lub narzeczonemu na 50 urodziny?

Dawniej 50-latkowie byli już staruszkami, często dziadkami, którym się nic nie chciało. Zamiast zabawy z wnukami czy spaceru z żoną woleli poleżeć na kanapie przed telewizorem. Dziś osoby w wieku 50 lat są pełne werwy, energii, chętnie korzystają z rozrywek oraz aktywności fizycznej. Dodatkowo rozwijają swoje pasje oraz spełniają marzenia. Mogą sobie pozwolić na tzw. drugą młodość, ponieważ mają ugruntowaną pozycję zawodową, samochód, dom lub mieszkanie i stabilną sytuację rodzinną.

Dzień 50 urodzin dla mężczyzny musi być wyjątkowy. Warto za pomocą imprezy, życzeń i idealnych upominków uświadomić, że dopiero po 50 zaczyna się prawdziwe życie. Do prezentów warto dołączyć taki wierszyk: "50 lat, 50 lat, teraz dopiero otwiera się świat..."

Doskonały prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Jaki powinien być doskonały prezent na 50 urodziny? Wyjątkowy, niebanalny oraz dostosowany do marzeń jubilata. Dla wielu panów takim upominkiem będzie impreza-niespodzianka lub wypad z kolegami do klubu. Zabawa w gronie najlepszych kumpli lub znajomych to dla każdego pana najlepszy prezent, pozwoli powspominać, pożartować, a także zrelaksować się poza domem.

Domówka bardziej wskazana jest dla mężczyzn ceniących rodzinną atmosferę i świętowanie w spokojniejszej atmosferze. Każda impreza musi być połączona z obdarowaniem solenizanta prezentami. Może to być wysokoprocentowy alkohol tj. whisky lub wódka najlepiej ze spersonalizowaną etykietą albo elegancka piersiówka z dedykacją.

Idealny prezent na 50 urodziny

50 urodziny męża, narzeczonego, brata lub partnera to idealna okazja, aby spełnić jego najskrytsze marzenia. Lot balonem, wizyta na strzelnicy, a może przejażdżka Lamborghini Gallardo po torze? Nietypowe prezenty mają wyjątkowy charakter i sprawią solenizantom mnóstwo radości. Jak znaleźć idealny prezent? Trzeba najpierw dowiedzieć się, o czym marzy jubilat. Najlepiej delikatnie go wypytać lub poprosić o to kogoś zaufanego, np. przyjaciela. Potem wystarczy znaleźć stronę zajmującą się organizacją takich wydarzeń i tam wykupić voucher na wybraną atrakcję. Voucher możemy dodatkowo zapakować w eleganckie pudełko z tabliczką, na której będzie umieszczona specjalna dedykacja, np. "Po czterdziestce zaczyna się starość młodych, a po pięćdziesiątce – młodość starych".

Elegancki prezent na 50 urodziny dla niego

Prezent na 50 urodziny dla niego od ukochanej, żony, przyjaciółki czy partnerki musi być idealny, stylowy i elegancki. Można zabrać solenizanta na weekend do SPA, na romantyczną kolację przy blasku księżyca lub na wizytę do winnicy, połączoną z degustacją wina. Eleganckim dodatkiem do takiego upominku mogą być srebrne, spersonalizowane spinki do mankietów, modny krawat lub butelka wina zapakowana w drewnianą skrzyneczkę z dedykacją. Ciekawy prezent dla ukochanego z okazji pięćdziesiątych urodzin to kłódka miłości z imionami zakochanych i ważną dla nich datą. Taki gadżet można wspólnie przymocować na moście lub w innym wyjątkowym dla zakochanych miejscu.

Oryginalny prezent na pięćdziesiąte urodziny

Jak wybrać stosowny prezent na 50 urodziny? Warto poszukać inspiracji w Internecie, tutaj bez problemu znajdziemy upominki dedykowane lub personalizowane oraz oryginalne gadżety, które przydadzą się solenizantowi. Ciekawym pomysłem jest mapa lub plakat-zdrapka, który zawiera 100 rzeczy do zrobienia, kraje do zwiedzenia lub filmy do obejrzenia. Bliskiej osobie możesz wręczyć szachy, które zawierają jednocześnie zestaw do otwierania wina. Oryginalnym prezentem dla pięćdziesięciolatka będzie również zestaw dla niego zawierający kufel do piwa, notes z długopisem, deskę do krojenia lub kubek termiczny.

Praktyczny prezent na 50 urodziny dla pasjonata

50 urodziny to doskonała okazja, aby podarować bliskiej osobie odpowiedni prezent, czyli taki który może wykorzystać do swoich zainteresowań czy hobby. Świetny pomysł na upominek dla fana motoryzacji to przejażdżka samochodem Subaru Impreza lub brelok z imieniem jubilata i ciekawą sentencją. Natomiast dla koneserów wina najlepiej wybrać zestaw akcesoriów do wina z grawerem lub butelkę czerwonego, ekskluzywnego trunku. Jubilatowi, który jest miłośnikiem gotowania, warto podarować voucher na kurs gotowania, śmieszny prezent w formie fartucha z żartobliwym nadrukiem lub deskę z gadżetami do krojenia sera. Idealny prezent dla sportowca to bidon z nadrukiem, ręcznik lub specjalna statuetka zwycięzcy.

Personalizowane prezenty na 50 urodziny

Spersonalizowany prezent na 50 urodziny ma wyjątkową moc, indywidualny i pamiątkowy charakter. Taki upominek zostanie z jubilatem na długie lata i zawsze będzie mu przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu. Solenizantowi podaruj ramkę na zdjęcia z dedykacją, kubek na kawę ze śmiesznym napisem lub obraz na płótnie z jego zdjęciem. Dobry pomysł to również elegancki spersonalizowany wizytownik, portfel lub notes na zapiski. Bardzo ciekawa propozycja prezentu dla taty na pięćdziesiątkę to pyszne, belgijskie spersonalizowane czekoladki, na których można umieścić zdjęcie solenizanta.

50 urodziny to ważne wydarzenie w życiu mężczyzny. To także okazja do zabawy w gronie przyjaciół lub miłego relaksu w SPA. Takie święto warto celebrować w szczególny sposób, jednocześnie dobrze znaleźć chwilę na podsumowania i nowe plany czy wyzwania. Z okazji 50 urodzin mężczyźnie warto podarować prezent od serca, żeby osoba obdarowana wiedziała, iż jest dla nas ważna. Solenizantowi wybierzmy podarunek niebanalny, elegancki lub śmieszny. Niezapomniany będzie podarunek spersonalizowany lub taki, który spełni marzenie jubilata.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel